Малинівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
Медична служба

     Медичну службу закладу очолює сестра медична старша Стребкова Світлана Олександрівна. Виконує кконтроль за санітарним станом при­міщень, за повітряно-температур­ним режимом, за кварцуванням приміщень. Проводить антропометричні  вимірювання дітей.

    Блок для надання медичних послуг містить: робочий кабінет, процедурний кабінет та ізолятор. Усі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

    Контроль за якістю харчування здійснюється безпосередньо директором та сестрою медичною з дієтичного харчування. Ми стежимо за постачанням продуктів, їх якістю (наявність сертифікату), умовами зберігання, терміном реалізації, за дотриманням норм харчування, контролюється робота персоналу харчоблоку, санітарно-гігієнічний стан і організація харчування безпосередньо в групах. Систематично ПФ «Галс» поставляється питна вода гарантованої якості. Щомісячно сестрою медичною проводиться аналіз стану харчування дітей в закладі. Вартість харчування однієї дитини на день становить 29 грн 00 коп., відповідно до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання Малинівської селищної ради від 20.12.2017 № 3-ІІІ/VІІІ.

     У  закладі охоплені харчуванням 173 дитини. Оплата за харчування батьками складає 60%. Витрати на харчування від загальної вартості здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету - 40%.